alt

2019-11-14

Потужний у боротьбі з бур'янами препарат Воленс

ВОЛЕНС - новинка в лінійці гербіцидів компанії, яка є дієвим поєднанням двох активних інгредієнтів.

Ацифлуорфен, 200 г/л – контактна діюча речовина з класу похідних нітрофенолів, є інгібітором протопорфіріногеноксидази (PPG-оксидази), ферменту біосинтезу хлорофілу і геми, що каталізує окислення протопорфіріногена до протопорфірину. Це призводить до втрати хлорофілу і каротиноїдів в протікаючих мембранах, що дозволяє клітинам і клітинним органелам всихати і швидко розкладатися.
Діюча речовина, яка абсорбується листям і корінням серед інших представників класу вирізняється вираженою контактною дією вдень, та здатністю до часткового руху по рослині вночі, що робить її винятковою з точки зору контролю бур’янів.
Серед контрольованих ацифлуорфеном бур’янів гірчиця польова, редька дика, падалиця ріпаку та соняшника, вегетативна маса березки польової та гірчака березковидного, ваточника сирійського та ін..

Кломазон, 42 г/л - системна речовина групи ізоксазолідінони блокує біосинтез каротиноїдів шляхом пригнічення фітоенової десатурази. Це ключовий крок у біосинтезі пластохінону, і його інгібування викликає симптоми вибілення на нових відростках. Таким чином, ініціюється ланцюгова реакція яка самопідтримується перекисним окисленням ліпідів, функціонально руйнує хлорофіл і мембранні ліпіди. Знищення інтегральних мембранних компонентів призводить до протікання мембран і швидкого висушування тканин.
Кломазон є синергентом ацифлуорфену в контролі таких бур’янів як амброзія полинолиста і лобода біла (контроль на стадіях сім’ядолей – 2 листків), підмаренник чіпкий, грицики звичайні та ін.
Поєднання двох речовин різного напрямку дії у формуляції мікроемульсії дає можливість широкого спектру бур’янів на класичній сої, до того ж двома напрямами – або грунтово, з дотриманням регламентованих норм застосування 1,5 – 1,8 л/га, або ж в період вегетації культури – у фазі від появи примордіальних листків до утворення двох справжніх листків соєю (найбільш важливий гербокритичний період для культури).
Також на боці Воленсу швидкість дії (видимі ознаки роботи препарату проявляються вже на 2-3 добу при фоліарному застосуванні, повна загибель небажаної рослинної конкуренції на полі настає на 7-10 добу після внесення), та відсутність післядії (ацифлурофен має достатньо швидкий період напіврозпаду в грунті, а кількість кломазону в препараті розрахована таким чином, щоб мати вплив на бур’яни але не залишати по собі негативного впливу на наступні культури сівозміни), що є суттєвими перевагами перед речовинами груп сульфонілсечовин та імідазолінонів.

alt
Зворотній
зв'язок