Контакт центр
Дефіцит азоту: проявляється на старих листках, листя стає блідо-зеленого або жовтуватого кольору, пізніше набуває коричневого відтінку. Листя засихає та передчасно опадає.
Дефіцит бору: проявляється на молодих листках, вони мають світле забарвлення, краї закручені. Спостерігається відмирання точок росту. Стебла розтріскуються, в період цвітіння завчасно опадають бутони, квіти. На ріпаку розвивається «дуплистість» кореня.
Дефіцит заліза: проявляється на молодих листках, листки жовтіють, стають блідими, між жилками з’являються жовті або білі смуги.
Дефіцит калію: проявляється на старих листках, краї листків буріють («крайовий опік»), набувають обпаленого вигляду, на пластинках проявляються дрібні іржаві плями. Нові листки утворюються меншого розміру.
Дефіцит кальцію: проявляється на молодих листках, листя дрібне, деформоване з хлорозною плямистістю. Краї листків неправильної форми, закручені із бурим опіком.
Дефіцит магнію проявляється на старих листках. Між жилками розвивається хлороз, біля краю листка і між жилками зелене забарвлення змінюється на жовте, червоне, фіолетове. Між жилками проявляються плями різного кольору («мармуровість). Кінчики і краї листків загинаються.
Дефіцит марганцю: проявляється на молодих листках, утворюється міжжилковий хлороз, на верхніх листках між жилками з’являється жовто-зелене або жовто-сіре забарвлення. Хлороз розвивається від краю до центру листка.
Дефіцит міді: проявляється на молодих листках, листки стають блідими, краї листків скручуються, засихають, на листках можуть утворюватися білі хлорозні плями.
Дефіцит сірки: проявляється на молодих листках, утворюються дрібні, світло-зелені або світло-жовті листки, вони не опадають, не в’януть, хоча і мають бліде забарвлення. Уповільнюється ріст стебла у товщину.
Дефіцит фосфору: проявляється на старих листках, листя набуває по краю і на жилках, а потім по всій поверхні сіро-зелене, пурпурне або червоно-фіолетове забарвлення.
Дефіцит цинку: проявляється на молодих листках, побіління або хлороз верхніх листків. На листках утворюються блідо-жовті смуги, які проходять паралельно середньої жилки.
Висококонцентроване рідке добриво-антистресант з амінокислотами. Підвищує стійкість до несприятливих умов.
Стимулятор росту, антистресант. Містить високу концентрацію гумінових кислот, джерелом яких є особливий вид бурого вугілля (леонардіт). Підсилює антистресовий ефект та імунітет рослин до хвороб. Стимулює розвиток кореневої системи.
Висококонцентроване рідке борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.
НЕРТУС МІКС 400 - високоефективне інноваційне хелатно-скорпіонатне добриво, призначене для листових (позакореневих) обробок широкого кола культурних рослин.
Добриво-стимулятор росту, антистресант. Містить солі гумінових кислот, фульвокислоти, отриманих з леонардіта. Стимулює розвиток кореневої системи. Підсилює антистресовий ефект та зміцнює імунітет рослин.
Нертус «pН-коректор» - це високоефективний оптимізатор показника рН бакових сумішей, з функцією антивипаровувача.
Нертус «Theta-коректор» - це високоефективний змочувач-пенітратор на кремнійорганічній основі.
Поверхнево-активна речовина (ПАР), Застосовується у сільському господарстві в якості змочувача та прилипача при приготуванні робочих розчинів засобів захисту рослин та добрив.
ПінФок – високоефективний антипінний агент, запобігає утворенню піни під час приготування робочого розчину
Нертус «рН-коректор лайт» - препарат для покращення якості води робочих розчинів, знижує значення pH водного розчину. Має такі ж характеристики як і «рН-коректор», тільки відсутній кольоровий індикатор.
Поверхнево-активна речовина (ПАР), застосовується як додатковий компонент при внесенні деяких післясходових гербіцидів
Заповніть всю необхідну інформацію і наш консультант зв'яжеться з вами в найближчий час
Message was sent successfully
Аграрні розписки