Нертус ПАР

alt

Поверхнево-активна речовина (ПАР), Застосовується у сільському господарстві в якості змочувача та прилипача при приготуванні робочих розчинів засобів захисту рослин та добрив.

Діюча речовина:

нонілфеніловий ефір поліетиленгліколю, 240 г/л; алкілполіглюкозід , 40 г/л

Виробник:

ТОВ "Харків Хімпром"

Формуляція:

водорозчинний концентрат

Тарна одиниця:

каністра 5л.; каністра 10л.

За рахунок поєднання двох діючих речовин препарат зменшує водовідштовхуючи властивості поверхні бур’янів та покривів комах-фітофагів, що покращує контакт засобів захисту рослин зі шкідливими об’єктами. Це прискорює дію гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, забезпечує їх високу ефективність та надійність. Препарат забезпечує стійкість до змивання опадами, росою та зменшення втрат внаслідок випаровування і розкладу від фотодеградації

Перед внесенням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи.

Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Необхідну кількість засобу захисту рослин чи добрива заливають у заповнений на 1/3 бак оприскувача при ввімкненому режимі розмішування та перемішують декілька хвилин. Потім додають ПАР, після чого доливають у бак воду до необхідного об’єму.

Препарат застосовується у концентрації 0,1 % (100 мл/100 л води) за норми витрати робочої рідини 200-300 л/га. При обробітку з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 200 мл препарату на гектар.

Умови безпечного застосування препарату визначаються дотриманням правил особистої гігієни та загальноприйнятих правил техніки безпеки. Запобігати прямому контакту з препаратом шляхом застосування захисних рукавичок, спецодягу, засобів індивідуального захисту органів дихання (респіратор ШБ-1, «Лепесток»), згідно з ГОСТ 12.4.041. Перед прийманням їжі, питтям чи палінням необхідно вимити руки і обличчя з милом. Після роботи прийняти душ. Спецодяг і захисні вироби перед їх повторним використанням необхідно випрати в мильно-содовому розчині.

Препарат слід зберігати тільки в оригінальній закритій упаковці в сухому складському приміщенні для зберігання агрохімікатів в прохолодних умовах. Оптимальні температури зберігання — 0ºC…+30ºC. При дотриманні умов зберігання – 5 років в неушкодженій фабричній тарі.

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності

Випадків отруєнь не зареєстровано.

При потраплянні препарату на шкіру – зняти забруднений одяг, змити препарат чистою водою з милом.

При потраплянні препарату в очі – негайно промити їх при відкритих очах проточною водою протягом 15 хв., при подразненні – звернутись до лікаря.

При ковтанні препарату – при попаданні препарату в шлунок необхідно прополоскати ротову порожнину, випити велику кількість води, а потім шляхом подразнення задньої стінки горлянки викликати блювання. Повторити це декілька разів, після чого постраждалому дати випити склянку води, в якій розмішані 2 столові ложки активованого вугілля, а потім сольове проносне (20 г глауберової солі або сірчанокислої магнезії на ½ склянки води). Специфічний антидот відсутній. Лікування симптоматичне. При погіршенні самопочуття – звернутися до лікаря


alt
Зворотній
зв'язок