alt

2019-06-12

На сьогоднішній день 80% сої сіється під гліфосати (ГМО)

Класний варіант, нема проблем, внесли гліфосат і забули. 
Поле стоїть чистеньке, росте одна соя... Але який гліфосат обрати? 

Нертус пропонує два варіанти:
- Аргумент
- Аргумент Форте 500SL 
 

1) Аргумент - неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів. Застосовується як десикант сільськогосподарських культур. Завдяки системній дії знищує не тільки надземну частину рослин, але й їхню кореневу систему, дозволяє ефективно боротись на полях, відведених під посів; тим самим способом досягається збереження вологи і забезпечення дружних та своєчасних сходів культури. 
Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забур’яненість поля і, як наслідок, звести до мінімуму механічні обробки ґрунту. 
Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити та полегшити процес збирання сільськогосподарських культур, зменшити втрати врожаю, можливі через поширення хвороб та впливу несприятливих погодних умов, в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт по збиранню.
Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4 - 5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетка 10 - 20 см, однорічні злакові – за довжини листків не менше 5 см, однорічні дводольні – 2 - 3-х справжніх листків. 
 

2) Аргумент Форте 500SL - гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур'янами, а також з чагарниковою рослинністю та гідрофітними рослинами. Нова діюча речовина у формі калійної солі дозволяє:
- швидко проникати в рослину та переміщуватись по її організму;
- більш ефективно боротися з бур’янами у порівнянні з іншими гліфосатами;
- істотно зменшувати норму витрати препарату на 1 га посівної площі.
Підвищена ефективність дії препарату на багаторічні бур’яни — осоти, березку, пирій, гумай.
Підвищена стійкість препарату до змивання дощем. 
Норма витрати становить 250 - 300 л/га. Вона не повинна спричиняти стікання з рослин під час внесення.
В передпосівний період препарат вносять обприскуванням бур'янів, які проросли і активно вегетують. Внесення проводять за 2 тижні до висівання культури. В період після збирання попередника препарат вносять після масової появи бур'янів. В обох випадках для ефективного знищення багаторічних бур'янів виключають механічні обробки ґрунту впродовж 2 - 2,5 тижнів до та після внесення препарату.


Обидва препарати мають хороші відгуки, але обирати Вам!

alt
Зворотній
зв'язок