Контакт центр
Дефіцит азоту: проявляється на старих листках, листя стає блідо-зеленого або жовтуватого кольору, пізніше набуває коричневого відтінку. Листя засихає та передчасно опадає.
Дефіцит бору: проявляється на молодих листках, вони мають світле забарвлення, краї закручені. Спостерігається відмирання точок росту. Стебла розтріскуються, в період цвітіння завчасно опадають бутони, квіти. На ріпаку розвивається «дуплистість» кореня.
Дефіцит заліза: проявляється на молодих листках, листки жовтіють, стають блідими, між жилками з’являються жовті або білі смуги.
Дефіцит калію: проявляється на старих листках, краї листків буріють («крайовий опік»), набувають обпаленого вигляду, на пластинках проявляються дрібні іржаві плями. Нові листки утворюються меншого розміру.
Дефіцит кальцію: проявляється на молодих листках, листя дрібне, деформоване з хлорозною плямистістю. Краї листків неправильної форми, закручені із бурим опіком.
Дефіцит магнію проявляється на старих листках. Між жилками розвивається хлороз, біля краю листка і між жилками зелене забарвлення змінюється на жовте, червоне, фіолетове. Між жилками проявляються плями різного кольору («мармуровість). Кінчики і краї листків загинаються.
Дефіцит марганцю: проявляється на молодих листках, утворюється міжжилковий хлороз, на верхніх листках між жилками з’являється жовто-зелене або жовто-сіре забарвлення. Хлороз розвивається від краю до центру листка.
Дефіцит міді: проявляється на молодих листках, листки стають блідими, краї листків скручуються, засихають, на листках можуть утворюватися білі хлорозні плями.
Дефіцит сірки: проявляється на молодих листках, утворюються дрібні, світло-зелені або світло-жовті листки, вони не опадають, не в’януть, хоча і мають бліде забарвлення. Уповільнюється ріст стебла у товщину.
Дефіцит фосфору: проявляється на старих листках, листя набуває по краю і на жилках, а потім по всій поверхні сіро-зелене, пурпурне або червоно-фіолетове забарвлення.
Дефіцит цинку: проявляється на молодих листках, побіління або хлороз верхніх листків. На листках утворюються блідо-жовті смуги, які проходять паралельно середньої жилки.
Стимулятор росту для обробки насіння та вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних та вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (високі та низькі температури, низький рівень вологості повітря, обробка пестицидами).
Висококонцентроване рідке добриво з набором макро- і мікроелементів для обробки насіння сільськогосподарських культур.
Висококонцентроване рідке добриво з набором макро- і мікроелементів для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимальної роботи фотосинтетичного апарату.
Висококонцентроване рідке цинкове добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки органічній формі.
Висококонцетроване розчинне мікродобриво для підживлення сільськогосподарських культур
Висококонцентроване сухе борне добриво для підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації. Легко засвоюється рослинами завдяки оптимальному рівню рН.
Поверхнево-активна речовина (ПАР) для фіксації препарату ЦЕТОДИМ® на поверхні рослин
Заповніть всю необхідну інформацію і наш консультант зв'яжеться з вами в найближчий час
Message was sent successfully
Аграрні розписки