Фанат

alt

Висококонцетроване розчинне мікродобриво для підживлення сільськогосподарських культур

Діюча речовина:

Fe, 4 %; Mg, 4 %; Cu, 1.5 %; Zn, 1.5 %; B, 0.5 %; Mo, 0.1 %; Mg, 9.0 %; Co, 0.05 %; S, 7.0 %

Виробник:

Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція:

гранули

Тарна одиниця:

пакет 5г.; пакет 1кг

Мікродобриво ФАНАТ застосовують у випадках, коли результати аналізу грунту свідчать про дефіцит мікроелементів, або при появі перших одиничних симптомів нестачі мікроелементів у культурних рослин. Препарат вносять під час передпосівної обробки насіння або обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування. Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів становить 200–300 л/га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Запобігати стіканню робочого розчину з поверхні рослин під час внесення
препарату. Не рекомендується вносити препарат під час туману та роси, оскільки це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити ефективність підживлення. Не рекомендовано вносити під час цвітіння культурних рослин. Уникати внесення препарату під час сонячної спекотної погоди, оскільки це може сприти опіки рослин.

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4–1/3 об'єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість мікродобрива або його матковий розчин. Після повного розчинення препарату доливають бак обприскувача до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Максимальна кратність обробок

Зернові колосові

0,1-0,15

0,2

Під час передпосівної обробки насіння

Фаза кущіння

1

1

Соняшник

0,2

Фаза 4-6 листків

Фаза 6-8 листків

1

Картопля

0,2

Початок вегетації
Ріст бульб

1

1

Ріпак

0,2

Початок вегетації

Перед цвітінням

1

1

Томати

0,2

Перед цвітінням

Фаза цвітіння та початок плодоношення

1

1

Капуста

0,2

Рання вегетація

1


alt
Зворотній
зв'язок