Тіара

alt

Інсектицид системної дії проти основних видів шкодочинних комах сільськогосподарських культур.  

Діюча речовина:

тіаметоксам, 250 г/кг

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

водорозчинний концентрат

Тарна одиниця:

пляшка 0,25кг

Тривалий захисний період
Ефективний у боротьбі з ґрунтовими шкідниками
Ефективний незалежно від погодних умов

Діюча речовина швидко поглинається рослиною і поширюється по ксилемі до віддалених точок росту, захищаючі всю рослину. Справляє на шкідника контактну дію – коли об’єкт входить в безпосередній контакт з робочим розчином препарату, а також шлункову дію – під час харчування шкідником рослинами, що були оброблені. Тіаметоксам впливає на ділянки нервової системи шкідника, що відповідають за харчування комахи. Як наслідок, шкідник перестає харчуватися, втрачає рух та гине. Деякі шкідники гинуть через 30 хвилин після внесення, остаточна загибель шкідників відбувається впродовж 24 годин після застосування препарату.

Завдяки повільному метаболізму всередині рослини препарат має тривалий (до 3-4 тижнів) період захисту.

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, які мають нейтральну реакцію рН розчину.

Культура

Об’єкт проти якого проводиться обробка

Норма витрати препарату, г/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Строк очікування від останньої обробки до збирання, днів

Максимальна кратність обробок, шт..

Капуста

Попелиці

0,06 - 0,08

Обприскування в період вегетації

14

2

Томати

Колорадський жук

0,06 - 0,08

Для польових культур становить 200 - 400л/га.

Препарат високостійкий до сонячної інсоляції та високих температур. Але температури повітря +15…+25С та вологість повітря не менше 50% в період застосування будуть найбільш оптимальними. Обприскування проводять вранці або ввечері, при швидкості вітру до 3-4м/с. Завдяки швидкому поглинанню рослинами вже через 1 годину більша частина препарату знаходиться в рослині і тому дощ мало впливає на ефективність його дії проти шкідників.

Препарат ефективний проти основних видів комах з ряду лускокрилі (Lepidoptera), жорсткокрилі (Coleoptera), трипси (Thysanoptera), прямокрилі (Homoptera), представниками яких є попелиці, трипси, капустяна міль, колорадський жук (як личинка так і жук), п’явиці, блішки, довгоносики, капустянки, дротяники та ін..

Препарат небезпечний для бджіл. Прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 4 км. Обмеження льоту бджіл – не менше 4 діб після обробки. 


alt
Зворотній
зв'язок