Каре

alt

Післясходовий гербіцид для знищення однорічних двосім’ядольних бур’янів в посівах цукрових буряків. 

Діюча речовина:

трифлусульфурон-метил, 500 г/кг

Виробник:

Сінокем Хебеї Корпорейшн, Китай

Формуляція:

порошок, що змочується

Тарна одиниця:

пакет (містить 20 водорозчинних пакетів по 30 г) 600г.

  • Ефективне знищення широкого спектру однорічних дводольних бур’янів на посівах цукрових буряків.
  • Відсутність негативної дії на культурні рослини за умов дотримання регламенту застосування препарату.
  • Завдяки грунтової активності препарат знищує бур’яни, що проростають.
  • Відсутність негативного впливу на наступні культури сівозміни.

Препарат поглинається головним чином надземною частиною рослин бур'янів, а також частково кореневою системою бур'янів з вологою ґрунту. Діюча речовина транспортується до точок росту рослини, де блокує процеси поділу клітин. Ріст чутливих бур'янів припиняється вже через декілька годин після внесення.

Препарат сумісний в бакових сумішах з іншими гербіцидами, рекомендованими для захисту цукрових буряків. Для боротьби з більш широким спектром дводольних бур'янів доцільним є застосування препарату Каре® сумісно з препаратами бетанальної групи (препарат Триумф®), а також з препаратами на основі діючої речовини Клопіралід (препарат Сонхус®). При цьому спочатку розчиняють препарат Каре®, а потім додають партнерський компонент. У бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами на основі діючої речовини клетодим застосовувати тільки ПАР Талант®

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4 об'єму. Вмикають режим змішування і додають необхідну кількість водорозчинних пакетів не відкриваючи їх. Один пакет містить 30 г препарату і розрахований на 1 га посіву. Після повного розчинення пакетів, у разі необхідності, додають партнерський компонент. Доливають бак обприскувача до 3/4 об'єму, після чого у товщу розчину додають необхідну кількість ПАР Талант®. Не зупиняючи змішування доливають бак обприскувача до повного об'єму.

При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Культура

Об'єкт, проти якого обробляється

Норма

витрати

препарату,

г/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Макси­мальна

кратність

обробок

Вихід людей для виконання механізованих/ручних робіт, днів

Буряки цукрові

Однорічні дводольні бур’яни

30 г/га

+ ПАР Талант
(0,1% від обсягу робочого розчину)

Обприскування після появи сходів культурних рослин (від появи сім’ядоль до 2-х листків у бур’янів)

2

3/7

Препарат вносять наземним обприскуванням з обов'язковим застосуванням ПАР Талант®, вона розчиняє верхній восковий шар на поверхні рослин, що істотно покращує про­никнення гербіциду в рослини бур'янів та сприяє підвищенню ефективності його дії. ПАР Талант® застосовують з розрахунку 100 мл / 100 л робочого розчину (200 - 300 мл/га при витраті розчину 200 - 300л/га відповідно).

Має становити 200 - 300 л/га. Обов'язковим є повне та рівномірне покриття рослин препаратом. Норма витрати суміші не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються.

Оптимальна температура для внесення препарату +15...+25°С. Якщо температура повітря нижче +10°С або перевищує +25°С впродовж 3-5 годин після внесення препарату, це може спричинити тимчасове пожовтіння листків буряків. Ці симптоми зникають впродовж 10 днів, не впливаючи на подальший розвиток культурних рослин, урожай та вміст цукру. Дощ впродовж 2 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії.

Ефективно знищує ряд проблемних однорічних дводольних бур'янів, в тому числі види гірчаків, ромашку непахучу, гірчицю польову, талабан польовий, хрестоцвіті, жабрій звичайний, підмаренник чіпкий та інші.

Переважна більшість бур'янів найкраще знищується, коли рослини бур'янів перебувають на стадії від сім'ядоль до 2-х листків. Деякі бур'яни (гірчиця польова, падалиця соняшника) можуть бути знищеними до фази 4 - 6 листків.

Внесення препарату на пізніших стадіях буде менш ефективним, деякі бур'яни не будуть знищені, а лише зупиняться в рості та розвитку.

КАРЕ® має короткочасний (4-місячний) вплив на грунт. Тому немає обмежень для висівання наступних культур восени поточного року та навесні наступного року.

Пересівання загиблих культур. У разі необхідності пересіву (протягом 4 місяців після внесення препарату) рекомендується пересівати тільки буряком. Надалі немає обмежень щодо висівання сільськогосподарських культур сівозміни.

Перші візуальні симптоми дії препарату на бур'яни з’являються через 7-10 днів після обробки. Повна загибель бур'янів спостерігається на 15-20 день. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояв візуальних ознак гербіцидної дії.

Препарат є безпечним для буряку на будь-якій стадії росту за умови, що буряки не перебувають у стані стресу. Препарат вносять з моменту появи не менше, ніж 70% сходів культурних рослин до змикання рядків.

  • Не рекомендовано застосовувати препарат, коли рослини знаходяться у стані стресу — посуха, приморозки, пошкодження шкідниками тощо.
  • У разі посухи, якщо в програмі захисту цукрових буряків передбачено внесення протизлакових гербіцидів, рекомендовано вносити дані гербіциди мінімум через 7 днів після застосування препарату Каре®.

Завдяки швидкому розпаду в ґрунті препарат не накладає обмежень щодо висівання наступних культур сівозміни.

ДУЖЕ ЧУТЛИВІ БУР’ЯНИ

Вероніка, види

Паслін чорний

Соняшник, падалиця

Гірчак почечуйний

Підмаренник чіпкий

Курячі очка польові

Степовий гірчак звичайний

Празелень звичайна

Льонок несправжній

Гірчиця польова

Ромашка, види

Глуха кропива, види

Грицики звичайні

Редька дика

Щириця загнута

Жабрій, види

Резеда жовта

Липучка відхилена

 

 

Талабан польовий

ЧУТЛИВІ БУР’ЯНИ

Молочай, види

Плоскуха звичайна (Куряче просо)

Канатник Теофраста

ПОМІРНО ЧУТЛИВІ БУР’ЯНИ

Амброзія полинолиста

Гірчак березковидний

Вероніка плющолиста

Зірочник середній

Жовтий осот, види (сходи)

 

СТІЙКІ БУР’ЯНИ БУР’ЯНИ

Зірочник середній

Лутига розлога

Осот щетинистий рожевий

Лобода біла

Мак дикий

Рутка Шлейхера

Спориш звичайний

Чистець однорічний

Щириця жминдовидна

Фіалка польова

Березка польова

 

 

alt
Зворотній
зв'язок