alt

2020-08-14

Фаер

Ще не сіяли ріпак? Чекаєте опади та думаєте чим протруїти насіння від хвороб?
Обирайте перевірене!
Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння ріпаку від широкого спектру захворювань – Фаер
 

Характеристика і переваги препарату

  • Наявність трьох діючих речовин, що забезпечує надійний захист насіння і проростків від пліснявіння, сірої, білої, вугільної(попелястої), базальної гнилей, несправжньої борошнистої роси, фомопсису, альтернаріозу, пітоіозу, фузаріозу( кореневої форми).
  • Загальний період захисної дії 35-45 діб.
  • Значно менша норма витрати порівняно з іншими протруйниками.
  • Низький рівень фітотоксичності.

Фаер допоможе у період від висіву насіння до розгортання сім’ядолей компоненти препарату подавляють розвиток насіннєвої (поверхневої і внутрішньої) та ґрунтової інфекції: пліснявіння, чорної ніжки, несправжньої борошнистої роси, білої, сірої, вугільної, базальної, фузаріозної гнилей, альтернаріозу, фомозу, вертицильозу, фомопсису, бактеріозу. 

У період від розгортання сім’ядолей до фази 2–4 справжніх листків складові препарату (за рахунок системної дії) захищають сходи від аерогенної інфекції:

  1. Металаксил М — від несправжньої борошнистої роси;
  2. Тіабендазол — від ураження збудниками хвороб листя і стебел (білої гнилі, фомозу, септоріозу, альтернаріозу, вертицильозу, фомопсису).


З повагою, команда Нертус! 

alt
Зворотній
зв'язок