Гібриди соняшника технології Сумо

alt
НС-Х-498

Гібрид толерантний до гербіцидів групи сульфонілсечовини. Призначений для вирощування за технологією сумо (НЕРТУС). Високоолійного гібрид надзвичайно стійкий до хвороб та стресових умов вирощування.

alt
НС-Х-496

Гібрид толерантний до гербіцидів групи сульфонілсечовини. Призначений для вирощування за технологією сумо (НЕРТУС). Високоолійного гібрид надзвичайно стійкий до хвороб та стресових умов вирощування. Характеризується високою нектарною продуктивністю.

alt
НС-СУМО-2018

Гібрид толерантний до гербіцидів групи сульфонілсечовини. Гібрид відрізняється високою стійкістю до вилягання, осипання, посухи. Гібрид стійкий до 5 рас вовчка. Використання страхового гербіциду Грозний ЕКСПЕРТ дозволяє контролювати в посівах соняшнику наявність дводольних бур'янів, в тому числі осотів.

alt
НС-СУМО-2017

Гібрид толерантний до гербіцидів групи сульфонілсечовини. Стійкий до хвороб та стресових умов. Гібрид відрізняється високою нектарною продуктивністю. Використання страхового гербіциду Грозний ЕКСПЕРТ дозволяє контролювати в посівах соняшнику наявність дводольних бур'янів, в тому числі осотів.

alt
Зворотній
зв'язок