Статті

alt
2019-04-16

Індивідуальний підхід до стресів рослин на основі гумінових і фульвових речовин

 

Навесні перед фермерами стає питання вибору засобів захисту і підтримки рослин. Асортимент фізіологічно-активних препаратів постійно розширюється, однак використання багатьох із них на практиці часто обмежується їхньою високою вартістю. Нові природні добрива високої якості – Нертус Мікс Гумат 18 та Гумілайт стануть хорошою альтернативою для українського ринку, як у плані ціни, так і якості. Вони використовуються поряд з пестицидами і мінеральними добривами, оскільки допомагають вирішувати ряд проблем, перед якими звичайна технологія обробітку культур просто безсила. 

Гумілайт та Нертус Мікс Гумат 18 виготовлені на основі європейської сировини. Препарати успішно застосовують для підживлення по вегетації  на польових культурах, забезпечуючи антистресову дію при несприятливих кліматичних факторах. Вони сприяють формуванню міцної кореневої системи рослини, що необхідно при дефіциті вологи. Застосування під час протруювання насіння збільшує відсоток схожості та енергії проростання.

 

Окрім вирощування польових сільськогосподарських культур широко застосовуються в садівництві, виноградарстві та овочівництві, а також для підживлення кімнатних декоративних рослин.

 

Компанія широко представлена на ринку, тому дану продукцію можна знайти у понад 200 точках продажу по всій Україні.

Гумілайт – стимулятор росту рослин, в якому поєднуються важливі  мікроелементи 2%, амінокислоти 10-12%,  10-12%, солі гумінових кислот та фульвокислоти 80% та інші фізіологічні компоненти.

Препарат сумісний з більшістю пестицидів. Додання в бакову суміш Гумілайту дозволяє вирішити відразу  кілька завдань: підсилити дію ЗЗР, допомогти рослині подолати хімічний стрес і продовжити нормальну вегетацію. Не рекомендується застосовувати у бакових сумішах  із  мідь- залізовмісними пестицидами. Оптова ціна становить 680 грн/кг.

 

Нертус Мікс Гумат 18 –  унікальний засіб нового покоління на основі гумата калія. У його складі міститься солі гумінових кислот, фульвокислоти 180 г∕л, мікроелементи 5 г∕л, амінокислоти 25 г∕л,   30 г∕л.

Препарат працює  на покращення обмінну  і засвоєння мінеральних речовин   із середовища, що стимулює ріст рослини, а також впливає на формування генеративних органів, що спрямовано на якість і кількість урожаю і у той же час не виснажує рослину. Оптова ціна становить 204 грн∕л.

Сильні добові коливання температур від +3 °С вночі до +28 °С вдень гальмують розвиток рослин внаслідок порушення синтезу ферментів і інших біологічно активних речовин. Інноваційним рішенням для таких ситуацій від «Нертус» є препарат ПлантаПег. Це – стимулятор росту, який у своєму складі містить 800 г/л поліетиленоксидів та солей гумінових і фульвокислот.

Препарат сприяє отриманню дружніх та вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів, які суттєво знижують урожайність сільськогосподарських культур.

Обробка рослин ПлантаПег нормалізує хімічні реакції, що протікають в них на клітинному рівні в діапазоні температур на 3-6 градусів більше звичайного, як при низьких температурах, так і при дуже високих (вище оптимального значення).  Вплинути на метеорологічну ситуацію ми не можемо, але докласти максимум зусилля для мінімізації втрат повинні. Отже, правильний вибір препаратів буде дуже актуальним.

Новини з сайту Інфоіндустрія

alt
Зворотній
зв'язок