Крисолов, принада

alt

Готова принада для боротьби з мишовидними гризунами на сільськогосподарських угіддях та в побуті.  Купити за доступною ціною можна у нашому інтернет магазині.

Діюча речовина:

бродіфакум, 0,05 г/кг

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

готова принада

Тарна одиниця:

пакет 5кг.; пакет 200г.

  • Принада приваблива для гризунів. Препарат не належить до гострих отрут, не викликає тривоги у гризунів — гризуни не можуть попередити популяцію про існуючу небезпеку.
  • Репелент, що входить до складу принади, запобігає поїданню принади свійськими тваринами та людьми.
  • Зручна препаративна форма полегшує застосування принади у виробничих умовах, а також забезпечує стійкість до атмосферної вологи.
  • Висока ефективність дії (90–96 %) на всі види гризунів.

Дія препарату виражається в порушенні механізму згортання крові. На 3-4 день після поїдання гризуни відчувають задуху та внаслідок внутрішньої кровотечі гинуть на 4-7 день, переважно на відкритому місці. Діюча речовина препарату - антикоагулянт крові другого поколі­ння. При його надходженні до організму нейтралізується дія вітаміну К та порушується утво­рення протромбіну в крові. Вплив бродіфакуму на організм гризунів проявляється порушенням процесів згортання крові, кровотечею, крововиливами, які поступово призводить до загибелі тварин. Дія препарату на гризунів нівелюється після поїдання ними зелених рослин, в складі яких є вітамін К, який є природнім антидотом дії бродіфакуму.

  • Сільське господарство (сільськогосподарські угіддя, в т.ч. зернові, багаторічні трави, лісо­смуги та ін. насадження). Пакети з засобом кладуть у кожну окрему нору або в одну з 2-3 близь­ко розташованих нір :

- при середній заселеності до 10 колоній/га (100 нір/га) 1,5-2 кг/га

- при високій заселеності 15—30 колоній/га (200-400 нір/га) витрата пре­парату становить 3-4 кг/га

- за необхідності розкладку повторюють через 5-7 днів. Запобігати можливості поїдання препарату іншими тваринами та птахами.

  • Побут (об'єкти населених пунктів, в т.ч. житлові приміщення, харчові, лікувальні, навчальні та дитячі заклади). Розкладку принади доцільно проводити при перших ознаках заселення при­міщень мишоподібними гризунами поблизу нір або на шляху пересування гризунів. По мірі по­їдання принади гризунами здійснюють її додавання в місця розкладки (1 раз на 5-7 днів). Додавання принади припиняють, коли не відбувається її поїдання гризунами, або якщо впродовж 10-14 днів після останньої розкладки не було виявлено ознак життєдіяльності гри­зунів. На 100 м2 має бути не менше 4 точок розкладки принади. З метою уникнення контакту свійських тварин з принадою, останню розміщують в спеціальних принадних ящиках з картону, поліетилену або жерсті. При цьому норма витрати принади має становити 30—50 г на один принадний ящик.
  • Недостатня кількість розкладеної принади може призвести до повторного заселення мишоподібними гризунами з сусідніх територій.
  • Забруднені або несвіжі принади слід обов'язково замінювати.
  • Оскільки миші не мають постійних місць харчування, рекомендовано змінювати місця розкла­дання принади.
  • Пацюки, як правило, харчуються в затишних місцях, що також слід враховувати при роз­кладанні принад.

для боротьби з мишами становить —1-2 пакети (10-20 г/нору)

для боротьби з пацюками — 2-3 пакети (20-30 г/нору)


alt
Зворотній
зв'язок