Прeзидент

alt

Високоефективний інсектицид системної та контактно-кишкової дії для боротьби з широким спектром сисних і листогризучих шкідників.

Діюча речовина:

імідаклоприд, 140 г/л; лямбда-цигалотрин, 100 г/л; ацетаміприд, 160 г/л

Виробник:

Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція:

концентрат суспензії

Тарна одиниця:

каністра 5л.

Лямбда-цигалотрин має контактну, кишкову, залишкову (шкідник контактує з обробленою культурою) і відлякувальну (репелентну) дію, але не проявляє фумігантної і системної дії. Bпливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі шкідливих комах. Імідаклоприд блокує постсинаптичні нікотінілові рецептори у комах і перериває фізіологічну іннервацію нервів, що призводить до ураження нервової системи і загибелі комахи. Ацетаміприд блокує постсинаптичні нікотинілові рецептори у шкідливих комах, перериваючи тим самим передачу нервових імпульсів, що призводить до надмірного нервового збудження і паралічу, а згодом і їх загибелі.

Препарат ефективний проти більшості шкідників сільськогосподарських культур з рядів Рівнокрилі, Напівтвердокрилі, Трипси, Твердокрилі, Лускокрилі, Перетинчастокрилі, Двокрилі.

Препарат вносять лише наземним обприскуванням. Норма витрати робочого розчину при наземному застосуванні штанговими обприскувачами 200 – 300 л/га.

Строки виходу на оброблені ділянки: для механізованих робіт - 4 дні, ручних робіт – не потребує.

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, за винятком сильно лужних препаратів, проте в кожному окремому випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність та фітотоксичність.

Бак обприскувача заповнюють водою на 1/2 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Розчин готують на спеціальному майданчику, що підлягає знезараженню.

Культура, об’єкт, що обробляється

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Макси-мальна кратність обробок

Строк останньої обробки (в днях до збирання урожаю)

Пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий

Хлібні клопи (в т. ч. клоп шкідлива черепашка), блішки, попелиці, цикадки, п’явиці, трипси

0,1-0,2

Обприскування в період вегетації

2

35

Ріпак озимий та ярий

Хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, ріпаковий пильщик, капустяний та ріпаковий білани, клопи, попелиці

0,1-0,2

Обприскування в період вегетації

2

30

Соняшник

Вогнівки, клопи, лучний метелик, соняшникова шипоноска, попелиці

0,1-0,2

Обприскування в період вегетації

2

30

довгоносики

0,2

Обприскування проводять в суху погоду, при температурі повітря +12...+25°С та швидкості вітру до 3-4 м/с, контролюючи при цьому рівномірне покриття робочим розчином листків культури. Дощ, менше ніж за 4 години після обробки може суттєво знизити ефективність препарату за рахунок змивання розчину з поверхні рослин.

Препарат дозволений до використання в Україні за умов дотримання регламентів застосування і вимог природоохоронного законодавства.

Високотоксичний для бджіл. 


alt
Зворотній
зв'язок