Насіння

Нови Сад джипегNertus_Agro_укр

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_0164         У 2010 році компанія «Нертус» відкрила новий напрямок діяльності: виробництво насіння      високоврожайних гібридів соняшнику і кукурудзи сербської селекції.

 

          В рамках цього проекту було засновано аграрну компанію «Нертус Агро» і введений в експлуатацію великий насіннєвий завод, спроектований і побудований фахівцями німецького концерну PETKUS Technology GmbH. 

 

 

 IMG_0173 DSC_7168           На правах офіційного партнера сербського Інституту польовництва та овочівництва м. Нові Сад, компанія «Нертус Агро» вирощує насіння гібридів соняшнику і кукурудзи на батьківських лініях сербської селекції. 

 

«Нертус Агро» вирощує насіння гібридів в умовах суворої просторової ізоляції в господарствах східної, центральної та південної України.

 

 

 

 DSC_3796  DSC_1400  Агрономи «Нертус Агро» спільно з фахівцями Інституту м.Нові Сад контролюють розвиток рослин протягом всього періоду вегетації. 

         Передпосівна підготовка проводиться на сучасному технологічному обладнанні РETKUS. Після проведення первинного та вторинного очищення, сушіння, калібрування й обробки протруйниками, повністю готове до висіву насіння розфасовуються у фірмові паперові мішки.

 

повернутись на головну сторінку
вгору