Регіональний агроцентр

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAУ 2014 році в м. Сквира Київської області компанія "Нертус" відкрила Регіональний Агроцентр.

 

 На території Агроцентру розмістилися склад пестицидів і насіння, демонстраційні посіви і експериментальні ділянки науково-випробувальної лабораторії "Plant clinic". 

 Регіональний Агроцентр в Сквирі -  клієнторієнтований проект компанії "Нертус". Його мета - наочно показати, як працюють засоби захисту Нертус® на різних сільгоспкультурах.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAПід демонстраційні посіви в Агроцентрі відведене 8 полів загальною площею 6 га. У 2016 році в Сквирі представлені демпосіви озимої і ярої пшениці, ярого ячміню, сої, гірчиці, гороху, соняшнику та кукурудзи. 

 

 

Кожне поле розділене на декілька ділянок, одна з яких контрольна, а інші пройшли різну гербіцидну і фунгіцидну обробку препаратами Нертус®. Схеми хімічного захисту можуть відрізнятися препаратами, фазами і нормами внесення, кількістю обробок і, відповідно, вартістю.

 

Сквира_КартаCxemВивчаючи і порівнюючи різні схеми гербіцидного і фунгіцидного захисту, можна почерпнути багато корисною агрономічною інформації і вибрати економічно вигідну схему захисту посівів.

 

Регіональний Агроцентр "Сквира" розташований за адресою: Київська область, м. Сквира, вул. Київська, 33 і відкритий для відвідування.

 

повернутись на головну сторінку
вгору