Фото і відео

 • Виставка “Зернові Технології-2018″

  У період з 21-23 лютого 2018 у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), г. Киев відбулася восьма міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові Технології – 2018».
  У виставці брали участь більш ніж 300 компаній з України та зарубіжних країн, які займають лідируючі місця на вітчизняному та міжнародному ринках.
  Компанія «Нертус», є постійним учасником виставки і традиційно представила на своєму стенді фірмову продукцію – засоби захисту рослин, мікродобрива, насіння гібридів соняшнику і кукурудзи.
  В рамках виставки, були представлені інноваційні фунгіциди системної дії Брандер КС і Кіпер КС.

 • Виставка “Зернові Технології-2016″

  10-12 лютого у виставковому комплексі “КиївЕкспоПлаза” з величезним успіхом проходила виставка “Зернові Технології – 2016″. Виставка зібрала понад 17 тисяч відвідувачів і понад 500 учасників з 20 країн світу. За підсумками заходу “Зернові Технології – 2016″ вже визнані найбільшим і найуспішнішим аграрним проектом цього року. В рамках виставки агрохімічний бренд НЕРТУС® презентував новий напрямок – виробництво фірмових мікродобрив і регуляторів росту. 

 • Виставка ”Зернові Технології-2015”

  У період з 11 по 13 лютого 2015 року у столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася 5 міжнародна виставка інноваційних технологій в сільскому господарстві  «Зернові Технології-2015». У виставковому заході приймали участь 470 компаній з 20 країн світу. Традиційно, на своєму стенді “Нертус” представив фірмову продукцію – засоби захисту рослин та насіння гібридів соняшника та кукурудзи. Серед новинок – гербіцид системної дії Мілафурон для захисту посівів кукурудзи та фунгіцид Тіома для виноградників та яблучних садів

   

   

 • Виставка ”Зернові Технології-2014”

  4 міжнародна виставка інноваційних технологій “Зернові Технології-2014″, що проходила з 11 по 13 лютого 2014 року в Київі, мала рекордну кількість учасників – майже 500 компаній з 18 країн світу. У рамках фірмової експозиції “Нертус” презентував новий двокомпонентний інсектицид Бетадим для боротьби зі шкідниками пшениці і ячменю.

   


   

 • Виставка ”Зернові Технології-2013”

   У 2013 році виставка “Зернові Технології” вперше проводилася напередодні весни – 12-14 лютого. 400 компаній-учасниць з 25 країн світу презентували свої інновації в виробництві, захисті, зберіганні та переробці зернових та олійних культур. Експозиція “Нертус” була присвячена фірмовій технології вирощування соняшника “ЧИСТЕ ПОЛЕ” та її головному компоненту – гербіциду системної дії Євро-Ланг. Відвідувачам стенду також був представлений новий гербицид для захисту посівів овочевих культур, сої та кукурудзи – Адвокат. 

   

 • Виставка ”ІнтерАГРО-2012”

  7-10 лютого Міжнародна виставка “ІнтерАГРО2-2012″, у черговий раз, підтвердила свої лідируючі позиції серед сільськогосподарських виставок України і країн СНД. У роботі виставки взяли участь 460 компаній з 21 країни світу. На своєму стенді “Нертус” презентував нові засоби захисту рослин і нову технологію вирощування соняшнику “ЧИСТЕ ПОЛЕ”. 

 • День поля, 28.08.2018р, м. Кропивницький

  28 серпня агрономічний відділ Нертус провів науково-практичний семінар для дистриб’юторів і керівників господарств Кіровоградської області.
  Було приділено увагу питанням технології вирощування гібридів соняшнику, а також захисту і підгодівлі озимих культур в осінній період.
 • День поля, 22.08.2018р, м. Павлоград

  Компанія НЕРТУС спільно з дистриб’ютором ЛІДЕРСЕРВІС провели День поля на тему: “Технологія захисту і вирощування різних гібридів соняшнику. Захист і підживлення озимих культур в осінній період”. День поля проходив на базі ТОВ “Зоря” в Дніпропетровській області, Покровському р-ні. Захід відвідало 160 господарств і представників агрофірм Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей.

 • День Поля, 01.08.18, г. Мелітополь

  Компанія Нертус спільно з дистриб’ютором ТОВ «Агрохімсервіс» провели день поля на тему «Технології захисту та вирощування соняшнику»
  Захід відвідало близько 180 фермерів із Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Херсонської областей.
 • День Поля, 19.08.13, м. Нова Каховка

   Четвертий День Поля в Новій Каховці. Почесні гості – Делегація Інституту польовництва та овочівництва м.Нові Сад, журнал “ЗЕРНО”. Презентація Фітолабораторії, її діяльності, експозиція хвороб і шкідників культурних рослин. Нові гомозиготні NS- гібриди соняшнику “Нертус Агро”. Презентація унікального трикомпонентного протруйника ФАЕР. Демонстраційне поле і ділянки гібридизації гомозиготних гібридів. 

 • День Поля, 19.08.12, м. Нова Каховка

   “Нертусу” – 10 років! Третій День Поля в Новій Каховці. Презентація технології “ЧИСТЕ ПОЛЕ” для вирощування гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів. Фірмова технологія виробництва насіння гібридів, доопрацювання і передпосівна підготовка. Рекомендації фітопатолога по боротьбі з хворобами соняшнику, що викликаються грибами. Велика демонстраційна програма – ділянки гібридизації, технічний парк, демполе. 

 • День Поля, 19.08.11, м. Нова Каховка

  Презентація насіннєвого заводу “Нертус Агро”. NS-гібриди майбутніх сезонів. Почесні гості – доктор Ненад Душанич, доктор Горан Малиджа, Ждура Карагич (Інститут польовництва і овочівництва м.Нові Сад), Леонід Стоян (директор “НС-СЕМЕ Україна”), керівник представництва PETKUS GmbH в странах СНД – Раймунд Бюшель. 

 • День Поля, 26.08.11, м. Умань

  Нові NS-гібриди соняшнику і кукурудзи. Презентація фірмової технології вирощування гібридів. Передпосівна підготовка насіння на насіннєвому заводі “Нертус”.